Copyright Hydrowaz 2015

ZŁĄCZA PRZEMYSŁOWE

Kontakt Nowości Start eSKLEP
Szybkozłącza CAMLOCK Złącza CAMLOCK charakteryzują się prostą budową i obsługą. Zablokowanie wtyku złącza w gnieździe następuje przez ręczne dociśnięcie dźwigni blokujących. Uszczelnienie następuje na płaskiej uszczelce umieszczonej w rowku gniazda. Złącza (gniazda i wtyki) występują w wersjach z gwintem wewnętrznym i zewnętrznym BSP, z końcówką do węża, z przyłączem kołnierzowym oraz jako zaślepki i adaptory. Złącza mogą być z aluminium, mosiądzu, stali 316, polipropylenu. Ciśnienie robocze od 4 do 18 bar zależnie od rozmiaru i materiału złącza. Wszystkie typy złączy CAMLOCK znajdują powszechne zastosowanie jako złącza przeładunkowe, szczególnie w przemyśle petrochemicznym.
Złącza typu PERROT Najbardziej popularnym w Polsce systemem elastycznych połączeń jest system PERROT. Od początku stworzony jako system nawadniający, znalazł w ciągu dziesiątek lat szereg innych zastosowań. Złącza PERROT (kształtki i rury) są stosowane między innymi w gospodarstwach rolnych, ogrodnictwie, przemyśle, budownictwie, budowie dróg i tuneli, odwadnianiu wód gruntowych, oczyszczalniach, odprowadzaniu ścieków, ochronie środowiska. Najważniejsze zalety systemu: - łatwe łączenie złączy tylko za pomocą jednej ręki, - szeroki zakres średnic rur (50, 70, 108, 133,159 mm), - obustronne połączenie pod kątem do 15°, - pełna szczelność również przy zanieczyszczonych złączach.
Złącza kłowe GEKA Złączki GEKA z mosiądzu oraz ze stali szlachetnej pasują do węży przemysłowych, ciśnieniowych, węży do wody, węży do zaprawy, węży ssących. Odpowiednie dla wielu zastosowań: budownictwo lądowe, budownictwo drogowe i podziemne, przemysł, techniki środowiskowe, rzemiosło, kanalizacje, budowa ogrodu, odbudowa krajobrazu, gospodarka i leśnictwo. Złącza GEKA w wersji sztywnej oraz w wersji z możliwością obrotu o 360 stopni.
Złącza i komponenty strażackie - łączniki - nasady z gwintami zewnętrznymi i wewnętrznymi - zaślepki - redukcje - prądnice - klucze do złączy
HYDRAULIKA SIŁOWA WĘŻE PRZEMYSŁOWE PNEUMATYKA ZŁĄCZA  PRZEMYSŁOWE CHEMIA  PRZEMYSŁOWA PASY  KLINOWE RĘKAWICE  OCHRONNE ZŁĄCZA  PRZEMYSŁOWE
Zadaj pytanie on-line